خرید بلیط تبریز به مشهد – پروازهای ارزان و خدمات برتر

شهر مشهد پایتخت معنوی ایران است و به دلیل وجود بارگاه مطهر حرم امام رضا (ع) سالانه مسافران زیادی از داخل و خارج کشور  به مشهد سفر می کنند. یکی از مسیرهای پر تردد مشهد مسیر پرواز تبریز مشهد است. قطعاً برای شمایی که ساکن شهر تبریز هستید خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد، قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان و چگونگی خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد برای شما مهم است.

اگر شما به دنبال خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد امروز با قیمت مناسب هستید با ما در این مقاله همراه باشید.

عوامل موثر در قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد

قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند نوع کلاس پروازی، ایام و مناسبت های خاص، شرایط فصلی، میزان عرضه و تقاضا و تعداد و سن مسافر می باشد و این عوامل بر روی قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد تاثیرگذار است. در زمان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد باید قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد و امکانات آن را بررسی و بلیط را رزرو نمایید.

میزان بار مجاز در پرواز تبریز به مشهد

میزان بار مجاز در مسیر پرواز تبریز مشهد بستگی به کلاس پروازی آن دارد. از آنجا که پرواز با کلاس بیزینس (تجاری) به دلیل امکانات رفاهی میزان بار مجاز بیشتری را برای مسافران دیده است شما حداکثر ۴۰ کیلوگرم بار مجاز می توانید با خود به همراه ببرید.

میزان بار مجاز در پرواز اکونومی (معمولی) حداکثر ۲۰ کیلوگرم است بدون درنظر گرفتن بارهمراهی است که با خود به داخل کابین می برید.

جریمه اضافه بار

اگر بار شما بیشتر از حد مجاز باشد، راه حل چیست؟ اگر بار شما بیشتر از میزان بار مجاز است نگران نباشید با پرداخت جریمه اضافه بار می توانید بار خود را به همراه ببرید. هزینه اضافه بار معادل یک درصد قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد به ازای هر کیلوگرم است.

کنسلی و جریمه کنسلی

شرایطی ممکن است برای شما بعد از خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد پیش بیاید و نیاز باشد سفر خود را کنسل کنید. شرایط کنسلی و میزان جریمه کنسلی در زمان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد رفت و برگشت در بلیط و قوانین خرید نوشته شده است. میزان جریمه کنسلی بستگی به ایرلاین، نوع کلاس پروازی و زمان باقی مانده به پرواز تبریز مشهد دارد.

 با مراجعه حضوری و یا حساب کاربری و ارائه مدارک با کسر جریمه کنسلی مشخص شده مابقی وجوه به حساب شما برگشت داده خواهد کرد. باید به این مورد توجه داشته باشید که شرایط کنسلی خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد رفت و برگشت به صورت چارتری و لحظه آخری با خرید سیستمی ممکن است متفاوت باشد.

برای خرید ارزان بلیط تبریز مشهد چه باید کرد ؟

یکی از راه های خرید بلیط هواپیما ارزان تهیه بلیط به صورت چارتری یا لحظه آخری است ولی به دلیل شرایط مناسبتی ممکن است امکان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان را به شما ندهد. با خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد رفت و برگشت با تضمیین بلیط برگشت،  بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان نسبت به قیمت روز تهیه می کنید.

ارائه تخفیف از طرف سایت های ارائه دهنده خدمات خرید بلیط یکی از راه های خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان است. سایت روگو یک سایت ارائه دهنده بلیط هواپیمایی است که با ارائه تخفیف به مشتریان خود امکان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد ارزان را برای شما فراهم کرده است.

بهترین زمان پرواز تبریز مشهد

اگر شما از چاله هوایی، شلوغی و اتلاف زمان می ترسید انتخاب زمان پرواز برای شما بسیار با اهمیت است. در پروازهای صبح زود شما با تاخیر کمتر و ترمینال خلوت روبرو می شوید. همچین به دلیل زمان رسیدن به مقصد امکان صرفه جویی در وقت را به شما می دهد.

به دلیل اینکه مسافران کمتری صبح زود را برای سفر انتخاب میکنند ترافیک و شلوغی کمتری برای سفر خواهید داشت برای هیمن صبحگاهان بهترین زمان بریا رزرو بلیط هواپیما می باشد.

بهترین ایرلاین های تبریز مشهد

حتما سفر با ایرلاین مناسب برای شما حرف اول را می زند. در مسیر پرواز تبریز مشهد ایرلاین های آتا، کاسپین، ساها و تابان خدمات ارائه می دهند. ایرلاین ایران ایرتور محبوب ترین ایرلاین در مسیر پرواز تبریز مشهد است.

مزایای خرید بلیط تبریز مشهد از روگو

بلیط هواپیما تبریز مشهد را کجا بخریم؟ سایت اینترنتی روگو در ارتباط با ایرلاین های کشور با بستری آسان امکان خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد را برای شما فراهم کرده است. سایت روگو با ارائه گارانتی کنسلی پرواز خرید شما را تضمین می کند و در طول مسیر خرید یک تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته شما را همراهی می کند.

چه سوغاتی هایی از تبریز به مشهد بیاوریم

تبریز سومین شهر بزرگ کشور است که سوغاتی های شهر تبریز یکی از قطب های گردشگری شهر تبریز محسوب می شود. سوغاتی هایی که تبریز با خود می توانید به همراه بیاورید مثل

 • نوقا
 • قرابیه تبریز
 • باقلوا
 • اریس
 • راحت الحلقوم
 • شیرینی کنجدی
 • شیرینی پیچ انگشتی
 • مربای گل سرخ
 • شکلات تسبیحی
 • نان روغن تبریزی
 • آجیل و خشکبار تبریز

صنایع دستی تبریز (قالی و تابلو فرش، ورنی بافی یا سوماک، گلیم، جاجیم بافی، کفش چرم تبریز و دیگر صنایع دستی )

چه روزهایی پرواز تبریز مشهد گران تر و ارزان تر است ؟

در روزهای که حجم مسافر کم است و ایام های اعیاد و مناسبتی خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد بسیار گران است حتی در این ایام قیمت بلیط هواپیما تبریز مشهد به صورت چارتری و لحظه آخری بسیار گرانتر از بقیه ایام می باشد. اما در روزهای وسط هفته و ایام غیر تعطیل شما می توانید خرید بلیط ارزان هواپیما انجام دهید.

فاصله هوایی و زمانی تبریز مشهد چقدر است ؟

مسافت هوایی تبریز مشهد ۱۱۹۱ کیلومتر است که مدت زمان سفر متوسط یک ساعت و چهل و پنج دقیقه است که شرایط آب و هوایی و فرودگاه مبدا و مقصد بر روی متوسط زمان سفر تاثیرگذار است.

تبریز به دلیل شرایط جفرافیایی و اقتصادی مهم ترین شهر کشور است و تردد به فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز را با اهمیت می کند. این فرودگاه در شمال غرب شهر تبریز واقع شده است و به طور متوسط ۴۴ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در طول روز در این فرودگاه انجام می شود. شما می توانید با اتوبوس شهرداری از بازار به سمت فرودگاه عزیمت کنید و تاکسی های فرودگاه نیز ۲۴ ساعته در حال خدمات رسانی هستند.

برای رفاه حال مسافرین خدماتی برای مسافرین در فرودگاه دیده شده است عبارتند از

 • پارکینگ طبقاتی
 • خدمات CIP
 • غرفه های فروشگاهی کوچک و بزرگ
 • ارائه خدماتی بانکی
 • رستوران و کافه شاپ
 • نمازخانه
 • سرویس بهداشتی

و خدمات دیگری که برای رفاه حال مسافرین دیده است.

مکان های تاریخی و گردشگری دیگر در مشهد که از ساکنین شهر مشهد می توانید راهنمایی بگیرید.

کلام آخر

مسیر پرواز تبریز مشهد به دلیل تردد بالا برای مسافرین حائز اهمیت است. ما سعی کردیم در این مقاله شما را در خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد امروز راهنمایی کنیم. اگر شما قصد خرید بلیط هواپیما تبریز مشهد را دارید ما سایت روگو را به شما پیشنهاد می دهیم.

منبع : https://rogo.ir/flight/tbzall-mhdall

شادی رضایی

از دوران کودکی عاشق سفر کردن بودم و دوست دارم وقتی درباره مکان‌های دیدنی دنیا محتوایی تولید می‌کنم، عشق حاصل از اون رو به شما هم منتقل کنم. امیدوارم از مطالعه مطالب من لذت ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =

دکمه بازگشت به بالا