همه چیز درمورد دریافت جاب آفر کانادا

دریافت جاب آفر کانادا یکی از مهم ترین گام هایی است که برای شروع روند دریافت ویزا برای ورود به این سرزمین رویایی باید بردارید. زمانی که می خواهید روند اکسپرس اینتری را آغاز کنید، با داشتن یک جاب آفر معتبر از کارفرمای کانادایی، امتیاز بالاتری خواهید داشت و می توانید چندین برابر راحت تر از کسی که جاب آفر کارفرمای کانادایی را ندارد وارد این کشور شوید، چرا که از قبل شغل خود را در دست دارید.​​​​​​​

 

در هر کشوری که باشید؛ ایران، اروپا، آسیای شرقی، کشورهای خاورمیانه و یا هر کشور دیگری با پنج روش دریافت جاب آفر قصد ارائه اطلاعات دقیق، صحیح و به روز به شما را داریم. همراه ما باشید.

دریافت جاب آفر کانادا ، در زمان درست، جای درست و زمینه درست!

بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را از طریق کاری دارند بر این باورند که دریافت جاب آفر کانادا و پیدا کردن یک کارفرمای کانادایی در حالی که خارج از این کشور هستند و هیچ فردی را هم در آن کشور نمی شناسند می تواند بسیار سخت و پیچیده باشد.

 

بدون شک جاب آفر کانادا ابزار مطمئنی است که برای شما امتیاز به ارمغان می آورد و در بخش Express Entry به شما کمک خواهد کرد.

 

  1. آژانس های کاریابی

 

بدون شک اولین و بهترین مرجع برای جستجوی کارفرمای کانادایی، استفاده از پلتفرم های کاریابی، چه در سطح فیزیکی و چه در سطح آنلاین است. ارتباط با آژانس های کاریابی عمدتا کانادایی و یا نمایندگانی که در ایران حضور دارند می تواند برگ برنده ای برای شما باشند تا نامه جاب آفر در دستتان قرار بگیرد. شرکت ها و کارفرماها نمی توانند به راحتی استعدادها را ببینند و با آن ها ارتباط برقرار کنند و به همین دلیل هم به آژانس های کاریابی این وظیفه را محول می کنند تا کسی را که به دنبالش هستند بیابند و به آن ها متصل کنند.

آژانس های بسیاری وجود دارند که دریافت جاب آفر کانادا را برای شما میسر می کنند، چرا که حوزه کاری آن ها روی نیروی کار متخصص خارج از کانادا است. در نتیجه، آژانس های کاریابی عمدتا تاثیر بسیار زیادی روی تصمیم مهاجرتی شما دارند. حداقل اگر نتوانستند برای شما کار پیدا کنند، اطلاعات خوبی از بازخورد حوزه تخصص شما ارائه خواهند کرد.

چند مورد از معروف ترین آژانس های کاریابی در کانادا:

  1. eluta
  2. ca.indeed
  3. workbc
  4. neuvoo
  5. monster
  6. jobshark
  7. jobbank
  8. directjobs
  9. canjobs

10.jobfutures

11.alis.gov.ab

12.now-hiring

13.glassdoor

14.roberthalf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *