تور بانکوک پاییز 1400 ( مهر آبان آذر )

مسافران پاییز ( مهر آبان آذر ) 1400 تور بانکوک دقت داشته باشند که تصاویر مربوط به هر هتل تور بانکوک به همراه اطلاعات گردشگری آن در همین صفحه موجود است.

جاذبه های گردشگری بانکوک – چهارده مورد از بهترین جاذبه های دیدنی بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند شهری بسیار پر سر و صدا، شلوغ، رنگارنگ و هیجان انگیز است که لبخند را به شما هدیه می دهد. این شهر مملو از معابد قدیمی، مکان های باستانی، مراکز خرید مدرن و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که واقعا ارزش دیدن دارند. بانکوک شهری فوق العاده و جذاب است که به خوبی تضاد بین جهان توسعه یافته و جهان در حال توسعه جنوب شرقی آسیا را به تصویر می کشد.

علاوه بر این، بانکوک دروازده ورود به بسیاری از بخش های تایلند است. به راحتی می توانید با هواپیما از بانکوک به پوکت، چیانگ مای، کوه ساموئی و مقصدهای گردشگری دیگر سفر کنید. همچنین اگر بخواهید هزینه کمتری صرف کنید می توانید از اتوبوس و یا قطار استفاده کنید و بین راه هم از گنجینه های ملی نظیر آیوتهایا، لوپبوری و دیگر چشم اندازهای زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

با فهرستی که در زیر ارائه می دهیم به راحتی می توانید این شهر پر جنب و جوش را کشف کنید و با بهترین جاذبه های دیدنی بانکوک آشنا شوید.

1. گِرند پَلیس

2. وات فوو

3. وات آرون

4. وات تِرِیمیت، تِمپل آو دِ گولدن بودا

5. وات سوتات

6. جایِنت سویینگ

7. نشنال میوزیم اَند وانگ نا پَلیس

8. چاتوچاک مارکت

9. دامنوین سادواک فلوتینگ مارکت

10. خائو سان رود

11. جیم تامسون هَوس

12. لیومپینی پارک

13. ترمینال 21

14. استریت فود اِستالز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *